AFC04-S12ECC-00
Extended
Manufacturer
JUSHUO
MFR.Part #
AFC04-S12ECC-00
JLCPCB Part #
C21531
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
0.3mm 0.5mm 1.2mm 12P Copper alloy Slide Lock Surface Mount, Right Angle Tin Top Contact SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS