AFC25-S04DCA-00
MFR.Part #
AFC25-S04DCA-00
JLCPCB Part #
C2764243
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-20℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 6.11mm 8.3mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS