JWX2224KP15D4
MFR.Part #
JWX2224KP15D4
JLCPCB Part #
C47278739
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS