JWMPP92-332K1KVDCP7.5B4
MFR.Part #
JWMPP92-332K1KVDCP7.5B4
JLCPCB Part #
C47278966
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1kV 3.3nF Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS