JWMPP92-105J450VDCP22.5E3
Extended
Manufacturer
JURCC
MFR.Part #
JWMPP92-105J450VDCP22.5E3
JLCPCB Part #
C47279051
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 450V Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=22.5mm Film Capacitors ROHS