JWMPP92-104J1.6KVDCP27.5F1
MFR.Part #
JWMPP92-104J1.6KVDCP27.5F1
JLCPCB Part #
C47279050
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.6kV 100nF Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=27.5mm Film Capacitors ROHS