JWMPP92-474J250VDCP10C10
MFR.Part #
JWMPP92-474J250VDCP10C10
JLCPCB Part #
C47279029
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 250V 470nF Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=10mm Film Capacitors ROHS