JWMPP92-333J1KVDCP15D2
MFR.Part #
JWMPP92-333J1KVDCP15D2
JLCPCB Part #
C47279013
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1kV 33nF Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS