JWMPP92-223J630VDCP10C2
MFR.Part #
JWMPP92-223J630VDCP10C2
JLCPCB Part #
C47278998
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 22nF 630V Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=10mm Film Capacitors ROHS