JWMPP92-472K1KVDCP7.5B4
MFR.Part #
JWMPP92-472K1KVDCP7.5B4
JLCPCB Part #
C47278970
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1kV 4.7nF Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS