JWMPP92-154J630VDCP15D6
MFR.Part #
JWMPP92-154J630VDCP15D6
JLCPCB Part #
C47278988
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 630V Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS