JWMPP85-125K630VDCP20E9
MFR.Part #
JWMPP85-125K630VDCP20E9
JLCPCB Part #
C47279076
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+110℃ 1.2uF 630V Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=20mm Film Capacitors ROHS