JWMPP92-683J630VDCP15D0
MFR.Part #
JWMPP92-683J630VDCP15D0
JLCPCB Part #
C47279038
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 630V 68nF Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS