SME10N15-G
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
SME10N15-G
JLCPCB Part #
C20616638
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 19nC@10V 200V 300mΩ@10V 37pF 4V 605pF 74W 87pF 9A TO-252 MOSFETs ROHS