PESD3V3S2UT,215-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
PESD3V3S2UT,215-JSM
JLCPCB Part #
C53113919
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 100nA 16V 200pF 20A@8/20us 3.3V 350W@8/20us 6.5V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS