SMAJ36A-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
SMAJ36A-JSM
JLCPCB Part #
C41382497
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36V 400W 44.2V 58.1V 6.9A TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS