PESD24VF1BLYL-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
PESD24VF1BLYL-JSM
JLCPCB Part #
C53114129
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+125℃ 0.3pF 1 24V 26V 38V 38W@8/20us 500nA IEC 61000-4-2 TVS DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS