SMAJ24A-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
SMAJ24A-JSM
JLCPCB Part #
C41382492
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 29.5V 38.9V 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS