JSM80N03D
MFR.Part #
JSM80N03D
JLCPCB Part #
C22447118
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 1.614nF 215pF 245pF 30V 33.7nC@10V 4.2mΩ@10V、7.5mΩ@4.5V 46W 80A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS