RU20P3B-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
RU20P3B-JSM
JLCPCB Part #
C18191275
Package
SOT-23
Description
1 P-Channel 1.5W 11.1nC@4.5V 110mΩ@1.5V 167pF 1V@250uA 20V 4.2A 75.5pF 989pF P-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS