LM2596SX-12-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
LM2596SX-12-JSM
JLCPCB Part #
C22470414
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 127kHz~173kHz 12V 2mA 3A 5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS