PESD24VL1BA,115-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
PESD24VL1BA,115-JSM
JLCPCB Part #
C53113925
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 15pF 24V 26.7V 300W@8/20us 500nA 50V 6A@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS