PESD18VF1BLYL-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
PESD18VF1BLYL-JSM
JLCPCB Part #
C53113989
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+150℃ 0.45pF 1 100nA 18V 1A@8/20us 23V 32V 32W@8/20us ESD IEC 61000-4-2 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS