PESD12VL1BA,115-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
PESD12VL1BA,115-JSM
JLCPCB Part #
C53113902
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 10A@8/20us 12V 13.3V 1uA 260W@8/20us 26V 30pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS