BZT52C13SQ
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
BZT52C13SQ
JLCPCB Part #
C2857087
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@1V 12.35V~13.65V 13V 170Ω 200mW 30Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS