MM3Z3V9W
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
MM3Z3V9W
JLCPCB Part #
C2856971
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 3.7V~4.1V 3.9V 300mW 5uA@1V SOD-323W Zener Diodes ROHS