SPD08N10-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
SPD08N10-JSM
JLCPCB Part #
C18193668
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 100mΩ@10V 15A 24nC@10V 25pF 3V@250uA 50W 60pF 890pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS