BZX584C47
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
BZX584C47
JLCPCB Part #
C2857147
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 170Ω 200mW 2uA@36V 44V~50V 47V 500Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS