BZX584C3V3
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
BZX584C3V3
JLCPCB Part #
C2857119
Package
SOD-523
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1kΩ 200mW 20uA@1V 3.1V~3.5V 3.3V 95Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS