ST25N10-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
ST25N10-JSM
JLCPCB Part #
C18194138
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 2.5V@250uA 26mΩ@4.5V 36A 71W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS