BZT52C3V9SQ
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
BZT52C3V9SQ
JLCPCB Part #
C2857104
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3.71V~4.1V 3.9V 3uA@1V 600Ω 90Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS