BZT52C22SQ
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
BZT52C22SQ
JLCPCB Part #
C2857092
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15.4V 20.9V~23.1V 200mW 22V 250Ω 55Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS