SUP60N06-12P-GE3-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
SUP60N06-12P-GE3-JSM
JLCPCB Part #
C18188744
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1.016nF 110A 115nC@15V 358W 4V@250uA 60V 6mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS