MEF563K2L3AS3035A1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MEF563K2L3AS3035A1
JLCPCB Part #
C18295956
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
450V 56nF ±10% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS