MEF224K2E6AA620MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MEF224K2E6AA620MA1
JLCPCB Part #
C4355253
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 250V ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS