KHS224K2L4AS4032A1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
KHS224K2L4AS4032A1
JLCPCB Part #
C4355464
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 450V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS