MPS223J2K6AA620MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPS223J2K6AA620MA1
JLCPCB Part #
C4355402
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 800V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS