Y49S8.192MGCCX
Extended
Manufacturer
JLYE
MFR.Part #
Y49S8.192MGCCX
JLCPCB Part #
C52205500
Package
HC-49S
Description
15pF 8.192MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS