JVRS14D561KF7100A14BFBA2
MFR.Part #
JVRS14D561KF7100A14BFBA2
JLCPCB Part #
C48996442
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
115J 350V 4.5kA 440pF@1kHz 560V 7.5mm 930V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS