JVRS10D511KF7150A10BFT28A2
Extended
Manufacturer
JK-ET
MFR.Part #
JVRS10D511KF7150A10BFT28A2
JLCPCB Part #
C48996436
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
260pF@1kHz 320V 42J 510V 625A 7.5mm 845V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS