CK3.5-33E5-LF
Extended
Manufacturer
JINJIA
MFR.Part #
CK3.5-33E5-LF
JLCPCB Part #
C718050
Package
Plugin
Description
-25℃~+70℃ 3.5mm Headphone Jack 30V 500mA 插件 Audio Connectors ROHS