0.5S-CX-10PWB
Extended
Manufacturer
JINJIA
MFR.Part #
0.5S-CX-10PWB
JLCPCB Part #
C718068
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-20℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 10P 2mm Hinged Lid Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS