JL2EDGRHC-50804B01
MFR.Part #
JL2EDGRHC-50804B01
JLCPCB Part #
C5200011
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 10A 2 2x4P 300V 4 5.08mm 8P Black Board Side/Socket - Closed Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS