JL15EDGRH-38124G01
MFR.Part #
JL15EDGRH-38124G01
JLCPCB Part #
C22364733
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 12 2 24P 2x12P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS