JL762-76206BA1
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL762-76206BA1
JLCPCB Part #
C424385
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~22 1x6P 20A 3-Side 300V 6 6P 7.62mm Black M3.5 Side Mount Straight 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS