JL2EDGKCM-50805G01
MFR.Part #
JL2EDGKCM-50805G01
JLCPCB Part #
C22364713
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 12~28 15A 1x5P 300V 5 5.08mm 5P Green Plug Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS