JNG50T120LIS2
MFR.Part #
JNG50T120LIS2
JLCPCB Part #
C51484274
Package
TO264
Description
-40℃~+150℃ 1.02us 1.2kV 1.8V@50A,15V 100A 150A 219pF 243nC 3.6mJ 329W 4.3mJ 4.5V@250uA 435ns 49pF 7.33nF 94ns TO264 IGBT Transistors / Modules ROHS