JNG15T65HS1
Extended
Manufacturer
JIAENSEMI
MFR.Part #
JNG15T65HS1
JLCPCB Part #
C51484243
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 104W 120ns 16ns 2.5V@15A,15V 30A 310uJ 320uJ 4.5V@250uA 45A 45pF 629pF 650V 7pF 94ns TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS