SR20100CT
Extended
Manufacturer
JH
MFR.Part #
SR20100CT
JLCPCB Part #
C478766
Package
TO-220AB-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 10A 200A 200uA@100V 850mV@20A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS