9AC13558102060C3
MFR.Part #
9AC13558102060C3
JLCPCB Part #
C2715841
Description
-40℃~+85℃ 10pF 13.558MHz 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm HC-49S Crystals ROHS